Aktuality

Aktuality

Český pohár vystavil stopku již ve druhém kole
11.10.2018
Po loňském krásném zápase proti extraligovému týmu NH Ostrava letos nestačili vysokoškoláci v druhém kole na tým Basket Opava 2010 a soutěž tak pro ně skončila hned v jejich úvodním zápase. Na další ...

A-tým ztroskotal v play-off na týmu Krnova
26.03.2018
Přes posílení týmu Honzou Lyčkou nestačili hráči A-týmu ve čtvrtfinále play-off na tým Krnova a sezóna plná očekávání tak pro ostravské hráče skončila předčasně.

Ve 4.kole Českého poháru proti NH Ostrava
29.10.2017
Po jednoznačném vítězství nad prvoligovou rezervou Opavy nastoupí 15.11.2017 na domácí palubovce vysokoškoláci v derby proti extraligovému týmu NH Ostrava,

Zobrazit více aktualit

Hlavní sponzoři

Hlavní sponzoři
Ochi Engineering spol. s.r.o. Poski.com s.r.o. T-Mobile

Všichni sponzoři

Muži B - rozlosování

Datum Místo Kolo a ČZ Domácí / Hosté Rozhodčí
27.10.07
17:30
Opava
Městská víceúčelová hala, Žižkova ul., Opava
4
15
Opava B
Orlová A
Opletal Petr
Válek Přemysl
27.10.07
16:00
Ostrava
sport. hala VŠB, Studentská 5, Poruba
4
16
VŠB Ostrava B
Český Těšín
Posker Jan
Jurda Aleš
27.10.07
17:00
Přerov
sokolovna, Brabansko 2
4
13
TBS Přerov
Poruba A
Herjecká Erika
Kraváček Břetislav
28.10.07
10:00
Opava
Městská víceúčelová hala, Žižkova ul., Opava
5
19
Opava B
Český Těšín
Válek Přemysl
Opletal Petr
28.10.07
9:00
Ostrava
sport. hala VŠB, Studentská 5, Poruba
5
20
VŠB Ostrava B
Orlová A
Jurda Aleš
Posker Jan
28.10.07
10:00
Přerov
sokolovna, Brabansko 2
5
17
TBS Přerov
Frýdek-Místek
Kraváček Břetislav
Herjecká Erika
8.11.07
19:30
Frýdek-Místek
sportovní hala K-sport A , 28.října 939
6
24
Frýdek-Místek
VŠB Ostrava B
Menšík Jan
Konvička Jan
10.11.07
18:30
Orlová-Lutyně
hala gymnázia, Lutyně
6
21
Orlová A
TBS Přerov
k delegaci ČBF
k delegaci ČBF
10.11.07
17:30
Ostrava
ZŠ, Spartakovců, Ostrava-Poruba
6
23
Poruba A
Opava B
Doležal Vratislav
Latík Zdeněk
11.11.07
10:00
Český Těšín
SŠ hotelová a obchodně-podnikatelská, Frýdecká 32
7
26
Český Těšín
TBS Přerov
Jesenský Ján
Polke Petr
11.11.07
12:00
Frýdek-Místek
sportovní hala K-sport A , 28.října 939
7
28
Frýdek-Místek
Opava B
Konvička Jan
Menšík Jan
11.11.07
10:00
Ostrava
ZŠ, Spartakovců, Ostrava-Poruba
7
27
Poruba A
VŠB Ostrava B
Latík Zdeněk
Doležal Vratislav
24.11.07
16:00
Frýdek-Místek
sportovní hala K-sport A , 28.října 939
9
35
Frýdek-Místek
Orlová A
Rychlý Ladislav
Jurda Aleš
24.11.07
17:30
Ostrava
ZŠ, Spartakovců, Ostrava-Poruba
9
36
Poruba A
Český Těšín
Rektořík Milan
Konvička Jan
24.11.07
Přerov
sokolovna, Brabansko 2
9
34
TBS Přerov
VŠB Ostrava B
Mikšík Milan
Kraváček Břetislav
25.11.07
Frýdek-Místek
sportovní hala K-sport A , 28.října 939
10
40
Frýdek-Místek
Český Těšín
Jurda Aleš
Rychlý Ladislav
25.11.07
10:00
Ostrava
ZŠ, Spartakovců, Ostrava-Poruba
10
39
Poruba A
Orlová A
Konvička Jan
Rektořík Milan
25.11.07
Přerov
sokolovna, Brabansko 2
10
37
TBS Přerov
Opava B
Kraváček Břetislav
Mikšík Milan
28.11.07
20:00
Orlová-Lutyně
hala gymnázia, Lutyně
11
44
Orlová A
VŠB Ostrava B
Holubek Tomáš
Kašparová Renáta
1.12.07
17:00
Český Těšín
SŠ hotelová a obchodně-podnikatelská, Frýdecká 32
11
43
Český Těšín
Opava B
Posker Jan
Moravec Jan
1.12.07
Frýdek-Místek
sportovní hala K-sport A , 28.října 939
11
41
Frýdek-Místek
TBS Přerov
dodatečná delegace
dodatečná delegace
2.12.07
10:00
Český Těšín
SŠ hotelová a obchodně-podnikatelská, Frýdecká 32
12
48
Český Těšín
VŠB Ostrava B
Moravec Jan
Posker Jan
2.12.07
13:30
Orlová-Lutyně
hala gymnázia, Lutyně
12
47
Orlová A
Opava B
Kašparová Renáta
Holubek Tomáš
2.12.07
10:00
Ostrava
ZŠ, Spartakovců, Ostrava-Poruba
12
45
Poruba A
TBS Přerov
dodatečná delegace
dodatečná delegace
15.12.07
Opava
Městská víceúčelová hala, Žižkova ul., Opava
13
52
Opava B
Frýdek-Místek
k delegaci ČBF
k delegaci ČBF
15.12.07
16:00
Ostrava
sport. hala VŠB, Studentská 5, Poruba
13
51
VŠB Ostrava B
Poruba A
Zouhar Pavel
Leun Jiří
15.12.07
Přerov
sokolovna, Brabansko 2
13
50
TBS Přerov
Český Těšín
Mikšík Milan
Herjecká Erika
16.12.07
Opava
Městská víceúčelová hala, Žižkova ul., Opava
14
55
Opava B
Poruba A
k delegaci ČBF
k delegaci ČBF
16.12.07
9:00
Ostrava
sport. hala VŠB, Studentská 5, Poruba
14
56
VŠB Ostrava B
Frýdek-Místek
Leun Jiří
Zouhar Pavel
16.12.07
Přerov
sokolovna, Brabansko 2
14
53
TBS Přerov
Orlová A
Herjecká Erika
Mikšík Milan
5.1.08
Opava
Městská víceúčelová hala, Žižkova ul., Opava
15
57
Opava B
VŠB Ostrava B
k delegaci ČBF
k delegaci ČBF
5.1.08
19:00
Orlová-Lutyně
hala gymnázia, Lutyně
15
58
Orlová A
Český Těšín
Giecek Adam
Moravec Jan
5.1.08
17:30
Ostrava
ZŠ, Spartakovců, Ostrava-Poruba
15
59
Poruba A
Frýdek-Místek
Doležal Vratislav
Latík Zdeněk
6.1.08
10:00
Český Těšín
SŠ hotelová a obchodně-podnikatelská, Frýdecká 32
22
86
Český Těšín
Orlová A
Stáňa Lukáš
Kavka Radim
6.1.08
11:00
Frýdek-Místek
sportovní hala K-sport A , 28.října 939
22
87
Frýdek-Místek
Poruba A
Menšík Jan
Pospíšil Zdeněk
6.1.08
9:00
Ostrava
sport. hala VŠB, Studentská 5, Poruba
22
85
VŠB Ostrava B
Opava B
Latík Zdeněk
Doležal Vratislav
19.1.08
17:00
Český Těšín
SŠ hotelová a obchodně-podnikatelská, Frýdecká 32
16
64
Český Těšín
Frýdek-Místek
Moravec Jan
Jurda Aleš
19.1.08
Opava
Městská víceúčelová hala, Žižkova ul., Opava
16
61
Opava B
TBS Přerov
Jesenský Ján
Posker Jan
19.1.08
18:30
Orlová-Lutyně
hala gymnázia, Lutyně
16
63
Orlová A
Poruba A
Polke Petr
Snopek Martin
20.1.08
10:00
Český Těšín
SŠ hotelová a obchodně-podnikatelská, Frýdecká 32
17
68
Český Těšín
Poruba A
Jurda Aleš
Moravec Jan
20.1.08
11:00
Orlová-Lutyně
hala gymnázia, Lutyně
17
67
Orlová A
Frýdek-Místek
Snopek Martin
Polke Petr
20.1.08
9:00
Ostrava
sport. hala VŠB, Studentská 5, Poruba
17
66
VŠB Ostrava B
TBS Přerov
Jesenský Ján
Posker Jan
2.2.08
Opava
Městská víceúčelová hala, Žižkova ul., Opava
18
71
Opava B
Orlová A
 
2.2.08
16:00
Ostrava
sport. hala VŠB, Studentská 5, Poruba
18
72
VŠB Ostrava B
Český Těšín
 
2.2.08
Přerov
sokolovna, Brabansko 2
18
69
TBS Přerov
Poruba A
 
3.2.08
Opava
Městská víceúčelová hala, Žižkova ul., Opava
19
75
Opava B
Český Těšín
 
3.2.08
9:00
Ostrava
sport. hala VŠB, Studentská 5, Poruba
19
76
VŠB Ostrava B
Orlová A
 
3.2.08
Přerov
sokolovna, Brabansko 2
19
73
TBS Přerov
Frýdek-Místek
 
16.2.08
17:00
Frýdek-Místek
sportovní hala K-sport A , 28.října 939
20
80
Frýdek-Místek
VŠB Ostrava B
 
16.2.08
18:00
Orlová-Lutyně
hala gymnázia, Lutyně
20
77
Orlová A
TBS Přerov
 
16.2.08
17:30
Ostrava
ZŠ, Spartakovců, Ostrava-Poruba
20
79
Poruba A
Opava B
 
17.2.08
10:00
Český Těšín
SŠ hotelová a obchodně-podnikatelská, Frýdecká 32
21
82
Český Těšín
TBS Přerov
 
17.2.08
10:00
Frýdek-Místek
sportovní hala K-sport A , 28.října 939
21
84
Frýdek-Místek
Opava B
 
17.2.08
10:00
Ostrava
ZŠ, Spartakovců, Ostrava-Poruba
21
83
Poruba A
VŠB Ostrava B
 
1.3.08
19:00
Frýdek-Místek
sportovní hala K-sport A , 28.října 939
23
91
Frýdek-Místek
Orlová A
 
1.3.08
17:30
Ostrava
ZŠ, Spartakovců, Ostrava-Poruba
23
92
Poruba A
Český Těšín
 
1.3.08
Přerov
sokolovna, Brabansko 2
23
90
TBS Přerov
VŠB Ostrava B
 
2.3.08
10:00
Frýdek-Místek
sportovní hala K-sport A , 28.října 939
24
96
Frýdek-Místek
Český Těšín
 
2.3.08
10:00
Ostrava
ZŠ, Spartakovců, Ostrava-Poruba
24
95
Poruba A
Orlová A
 
2.3.08
Přerov
sokolovna, Brabansko 2
24
93
TBS Přerov
Opava B
 
15.3.08
17:00
Český Těšín
SŠ hotelová a obchodně-podnikatelská, Frýdecká 32
25
99
Český Těšín
Opava B
 
15.3.08
17:00
Frýdek-Místek
sportovní hala K-sport A , 28.října 939
25
97
Frýdek-Místek
TBS Přerov
 
15.3.08
18:00
Orlová-Lutyně
hala gymnázia, Lutyně
25
100
Orlová A
VŠB Ostrava B
 
16.3.08
10:00
Český Těšín
SŠ hotelová a obchodně-podnikatelská, Frýdecká 32
26
104
Český Těšín
VŠB Ostrava B
 
16.3.08
9:00
Orlová-Lutyně
hala gymnázia, Lutyně
26
103
Orlová A
Opava B
 
16.3.08
10:00
Ostrava
ZŠ, Spartakovců, Ostrava-Poruba
26
101
Poruba A
TBS Přerov
 
29.3.08
Opava
Městská víceúčelová hala, Žižkova ul., Opava
27
108
Opava B
Frýdek-Místek
 
29.3.08
16:00
Ostrava
sport. hala VŠB, Studentská 5, Poruba
27
107
VŠB Ostrava B
Poruba A
 
29.3.08
Přerov
sokolovna, Brabansko 2
27
106
TBS Přerov
Český Těšín
 
30.3.08
Opava
Městská víceúčelová hala, Žižkova ul., Opava
28
111
Opava B
Poruba A
 
30.3.08
9:00
Ostrava
sport. hala VŠB, Studentská 5, Poruba
28
112
VŠB Ostrava B
Frýdek-Místek
 
30.3.08
Přerov
sokolovna, Brabansko 2
28
109
TBS Přerov
Orlová A